Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

woensdag 9 mei 2018

Nieuwsbrief - 9 mei 2018

Nieuwsbrief Gemeente Essen
Nieuwsbrief - 9 mei 2018
Beste lezers

Het gemeentebestuur en de Essenaren gaan voor een gezonde gemeente. We doen mee aan de Klimaatstrijd, aan Curieze Neuzen (onderzoek naar luchtkwaliteit in onze gemeente), vragen om op 24 mei één uur lang het verkeer in jouw straat te tellen, lanceerden de campagne 'Gerinkel naar de winkel', bieden fietszoektochten, sporteluren en cursussen EHBO aan ... Keuze genoeg om jouw steentje bij te dragen aan een gezonder leven en een gezondere leefomgeving.
Dit en nog veel meer lees je in onze nieuwsbrief.
Nieuws
Gezocht (m/v): arbeider technische dienst - wervingsreserve
De gemeente is op zoek naar een arbeider die op een voltijdse, contractuele basis werkt voor de technische dienst.
lees meer
Gezocht (m/v): deskundige financiën - wervingsreserve
De gemeente is op zoek naar een rekenwonder om onze dienst Financiën te versterken op voltijdse basis. Loonbarema B1-B3
lees meer
Tel op donderdag 24 mei één uur lang het verkeer in jouw straat
Meedoen kan op een heel eenvoudige manier. Maak op donderdag 24 mei slechts één uur van je tijd vrij en vink aan hoeveel voetgangers, fietsers en andere voertuigen er door je straat passeren.
lees meer
Ga vanaf 5 mei met gerinkel naar de winkel
De gemeente wil iedereen zo veel mogelijk met de fiets of te voet inkopen laten doen. Daarom lanceert Essen vanaf 5 mei samen met Brecht, Kalmthout, Wuustwezel en UNIZO de campagne 'Gerinkel naar de winkel'.
lees meer
Fiets nog tot eind augustus langs de Doodendraad
Nog tot eind augustus kan je een fietstocht (60 km) maken langs de Doodendraad. Voor de herdenking 100 jaar WO I, werden er in Essen en Kalmthout grote fotodoeken in het straatbeeld geplaatst.
lees meer
Nieuwe huisartsenwachtpost vervangt huisarts van wacht
Vanaf zaterdag 16 juni kan u voor dringende medische problemen, in het weekend en op feestdagen, zonder afspraak terecht in de huisartsenwachtpost Noordrand in Brasschaat. Deze wachtpost vervangt dan de klassieke wachtdienst voor de gemeenten Essen, Kalmthout, Brasschaat, Brecht en Wuustwezel.
lees meer
Het Stoerwoud komt eraan!
De speeltuin aan de Oude Pastorij ondergaat een metamorfose. Het grasplein met hier en daar een versleten speeltuig transformeert naar een Stoerwoud, een avontuurlijke speeltuin met onder andere een hangbrug, een klimstam, een nestschommel enzovoort.
lees meer
Geef je activiteit voor de zomerbrochure door vóór 5 juni.
In het gemeentelijk magazine van juli-augustus zal een zomerbrochure zitten met alle activiteiten die er in onze gemeente te doen zijn. Organiseer jij als vereniging of vzw een evenement, bezorg ons dan alle gegevens via de UiTdatabank.
lees meer
Alle nieuws
in Essen
08/01/2018 Sport overdag: yoga
12/01/2018 Sport overdag: Omnisport
01/04/2018 Fietsfotozoektocht 'Kiekie soektog' - 33 km
16/05/2018 Zitdag invullen belastingsaangifte
18/05/2018 Cursus reanimatie in de Oude Pastorij
19/05/2018 Repair Café Essen
Alle activiteiten
Wens je deze nieuwsbrief niet langer te ontvangen? Schrijf je dan hier uit.
2013 © gemeente Essen