Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

woensdag 16 mei 2018

BrechtsNieuws digitaal mei 2018


Logo Brecht Nieuwsbrief mei 2018 - nummer 5
Actueel
Winnende boeken Kinder- en Jeugdjury Vlaanderen 2018

Op zondag 29 april 2018 organiseerde de bibliotheek van Brecht het groots slotfeest van de Kinder- en jeugdjury Vlaanderen. De winnende boeken werden bekend gemaakt. Kom hier te weten of jouw favoriete boek heeft gewonnen!

lees meer
Tabletcafé 2018

Heb je een tablet of smartphone en wil je graag wat tips en trucs opdoen? Dan ben je welkom in het maandelijks tabletcafé, elke laatste vrijdag van de maand tussen 10.00 en 12.00 uur.

lees meer
Boekenverkoop in de bibliotheken van Brecht

Het is weer tijd voor de jaarlijkse boekenverkoop van de bibliotheek! Van zaterdag 16 juni tot en met zaterdag 23 juni 2018 kan je terecht in de bibliotheek van Brecht, Sint-Job-in-'t-Goor en Sint-Lenaarts voor boeken, strips, cd's en dvd's aan lage prijzen.

lees meer
Studeren in de bib

Heb je nood aan een stille studieplek? Ben je thuis te veel afgeleid? Of haal je je motivatie uit het samen studeren met anderen? Kom dan blokken in de bib! Je mag gebruik maken van de gratis wifi en vlakbij vind je een schat aan kennis. Alle studenten zijn welkom tijdens de openingsuren van de bib in Brecht, Sint-Job-in-'t-Goor en Sint-Lenaarts.

lees meer
Laatste plaatsjes... Workshop ouder&kind DIY Springkasteel

Zin in een leuke voormiddag samen met je (klein)kind? Reserveer dan snel één van de laatste plekjes van deze knotsgekke workshop op zondag 27 mei 2018. Hup rond in een surrealistisch landschap van touw, ballen en banden. 

lees meer
Spinvis in Brecht

Op vrijdag 1 juni 2018 speelt niemand minder dan Spinvis in GC Brecht. Voor dit concert laat hij zich enkel bijstaan door vaste celliste Saartje Van Camp.

lees meer
Brechtse stratenloop

Op vrijdag 22 juni 2018 zullen er weer bijna 1300 lopers zich begeven door de mooie dorpskern van onze gemeente tijdens de Brechtse stratenloop. Schrijf je vooraf in (voor 11 juni 2018), dan ontvang je gratis het unieke Running T-shirt van de Brechtse stratenloop. 

lees meer

Extra gemeentenieuws
Samenaankoop muurisolatie

In een niet-geïsoleerde woning verdwijnt 25% van de warmte door de muren. Indien je dak goed geïsoleerd is, is muurisolatie de volgende stap naar een lagere energiefactuur en meer comfort. De gemeente helpt je graag bij deze ingreep aan je woning tijdens het infomoment op 22 mei 2018, met het aanbieden van een voordelige groepsaankoop.

lees meer
Op zoek naar foto's van 't Centrum

Heb jij foto's of affiches van een fuif, trouwfeest, toneel, quiz, optreden, brunch, je sportclub,… in/voor/naast het gebouw van 't Centrum? Ben jij trouwens benieuwd hoe het nieuwe gebouw eruit zal zien? Bekijk hier enkele 3D-beelden!

lees meer
Gerinkel naar de winkel

Van 5 mei tot en met 30 juni 2018 organiseert de gemeente Brecht samen de deelnemende handelszaken de campagne "Gerinkel naar de Winkel". Met deze campagne willen we klanten van de handelszaken in Brecht aanmoedigen om vaker met de fiets of te voet boodschappen te doen. 

lees meer
Nieuwe cultuurbrochure seizoen 2018-2019

Deze week valt de nieuwe brochure voor het seizoen 2018-2019 in de brievenbus. We trekken de lijn van de afgelopen seizoenen door, met een mix van oude rotten en jonge wolven. 

lees meer

Net gemist

Bekijk op onze Flickr-pagina tal van foto's van evenementen en inhuldigingen die de voorbije maanden in onze gemeente plaatsvonden!

Lees Meer

Uit in Brecht
Roefeldag
zaterdag 19 mei 2018 van 12:30 tot 18:15
Kleipikkersrun
zondag 20 mei 2018 van 14:00 tot 18:00
Processie: Heilige Leonardus
maandag 21 mei 2018 van 10:00 tot 12:00
Spinvis + Along A Line XS
vrijdag 1 juni 2018 van 20:15 tot 22:00
Barbecue-Restaurantdag van het Leonarduskoor
zondag 3 juni 2018 van 12:00 tot 13:30
Telen van keukenkruiden
woensdag 13 juni 2018 van 20:00 tot 22:15
Volledig aanbod Uit in Brecht
www.brecht.be
Gemeentepark 1 - 2960 Brecht - Tel: 03 660 25 50
gemeente@brecht.be - Bekijk ons op facebook
Open deze mail in uw webbrowser - Uitschrijven