Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 16 april 2018

Gemeente Sint-Katelijne-Waver: OV/2018/007 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het vellen van bomen - Moermansstr...

OV/2018/007 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het vellen van bomen - Moermansstraat- Diane De Roeck
Lees verder

OV/2018/009 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het plaatsen van een veranda- Torekensvelden 43- Rudolf Op de beeck
Lees verder

OV/2018/011 - Bekendmaking omgevingsvergunning voor het aanleggen van een fietspad en verhoogd platform - Dreefvelden- Kristof Sels en Gunter Desmet voor gemeentebestuur Sint-Katelijne-Waver
Lees verder

Jong en oud zetten schouders onder toekomst van ons dorp
Wonen in onze gemeente is betaalbaar, armoede bestaat hier niet meer, er is altijd wel iets te beleven voor senioren. Bent u het er mee eens of heeft u toch een andere mening? Kom dan naar de Inspiratiedag op zaterdag 5 mei in het gemeentehuis en zet mee uw schouders onder de toekomst van ons dorp.
Lees verder

Droomdag voor kinderen tussen 8 en 14 jaar
Binnenkort zijn het verkiezingen en het gemeentebestuur wil graag weten wat kinderen vinden van onze gemeente. Hoe spelen jullie in de toekomst? Is er overal wifi? Krijgen jullie buiten les? Zin om mee na te denken? Schrijf je dan nu als de bliksem in!
Lees verder

Bekendmaking politieverordening in Zorgvliet van 29 juni tot en met 1 juli 2018 naar aanleiding een straatfeest
Het besluit van het schepencollege genomen in zitting van 26 maart 2018 betreffende de regeling van het verkeer in Zorgvliet van 29 juni tot en met 1 juli 2018 naar aanleiding van een straatfeest wordt ter kennis gebracht aan de bevolking via publicatie op de website, vanaf 29 maart 2018
Lees verder

Bekendmaking politieverordening Kempenarestraat op dinsdag 1 mei 2018 naar aanleiding van een straatfeest
Het besluit van het schepencollege genomen in zitting van 3 april 2018 betreffende de regeling van het verkeer in Kempenarestraat op dinsdag 1 mei 2018 naar aanleiding van een straatfeest wordt ter kennis gebracht aan de bevolking via publicatie op de website, vanaf 10 april 2018
Lees verder

Bekendmaking politieverordening Kalkoenstraat op vrijdag 20 april 2018 naar aanleiding van de officiële opening van Lange Zandstraat, Kalkoenstraat en Heidestraat
Het besluit van het schepencollege genomen in zitting van 3 april 2018 betreffende de regeling van het verkeer in Kalkoenstraat op 20 april 2018 naar aanleiding van de officiële opening van Lange Zandstraat, wordt ter kennis gebracht aan de bevolking via publicatie op de website vanaf 10 april 2018
Lees verder

Bekendmaking politieverordening Albertstraat van 16 april 2018 tot 30 juni 2018 naar aanleiding van de bouwwerken van de Heilig Hartschool
Het besluit van het schepencollege genomen in zitting van 3 april 2018 betreffende de regeling van het verkeer in Albertstraat van 16 april tot 30 juni 2018 naar aanleiding van de bouwwerken van de H. Hartschool wordt ter kennis gebracht aan de bevolking via publicatie op de website, vanaf 10-4-18
Lees verder

Oud-burgemeester Michel Van Dessel overleden
Op zondag 8 april is oud-burgemeester Michel Van Dessel op 90-jarige leeftijd overleden. Van Dessel was tussen 1977 en 1982 de eerste burgemeester van de fusiegemeente Sint-Katelijne-Waver.
Lees verder

Onze bierviltjes al tegengekomen?
Om de Inspiratiedag en de Droomdag van 5 mei te promoten hebben we 10.000 bierviltjes laten drukken, telkens met een andere slogan. Gaat u de komende iets drinken op café of langs in de voetbalkantine? Lees dan zeker onze oproep.
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning-OV2018/051-Wilsonstraat 52
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning-OV2018/047-Vossevelden & Reinaertstraat
Lees verder

Droomdag voor kinderen tussen 8 en 14 jaar
Binnenkort zijn het verkiezingen en het gemeentebestuur wil graag weten wat kinderen vinden van onze gemeente. Hoe spelen jullie in de toekomst? Is er overal wifi? Krijgen jullie buiten les? Zin om mee na te denken? Schrijf je dan nu als de bliksem in!
Lees verder

Openbaar onderzoek omgevingsvergunning - OV/2018/044 - Clemenceaustraat
Lees verder