Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

vrijdag 16 februari 2018

Gemeente Herent: Aansprakelijkheidsvordering voor een evenwichtige verdeling van het vliegverkeer

Aansprakelijkheidsvordering voor een evenwichtige verdeling van het vliegverkeer
Vandaag dagvaarden 11 gemeenten waaronder Herent en provincie Vlaams-Brabant de federale minister van mobiliteit om een federale vliegwet met een evenwichtige verdeling van het vliegverkeer tot stand te laten komen.
Lees verder

Gemeentelijke test BE-Alert op 12 maart
Via het nieuwe BE-Alertsysteem kan onze gemeente u snel waarschuwen bij een noodsituatie. Op 12 maart om 20 uur versturen we voor het eerst een testbericht naar alle inwoners van Herent die ingeschreven zijn in het Be-Alertsysteem.
Lees verder

Nieuwe drankenleverancier voor Warot en Toverveld
Vanaf 14 februari werken we met een nieuwe drankenleverancier voor onze Warotzaal in Winksele en voor Toverveld in Veltem.
Lees verder

Gloednieuwe site GC De Wildeman online
Ga zeker kijken en laat u verrassen door het kleurrijke palet van voorstellingen, nieuws en aankondigingen van een uitzonderlijk aanbod.
Lees verder

Gemeentelijke test BE-Alert op 12 maart
Via het nieuwe BE-Alertsysteem kan onze gemeente u snel waarschuwen bij een noodsituatie. Op 12 maart om 20 uur versturen we voor het eerst een testbericht naar alle inwoners van Herent die ingeschreven zijn in het Be-Alertsysteem.
Lees verder