Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

maandag 8 januari 2018

Gemeente Sint-Katelijne-Waver: Nieuwjaarsreceptie: zondag 14 januari 2018

Nieuwjaarsreceptie: zondag 14 januari 2018
Het gemeentebestuur nodigt alle inwoners uit om het nieuwe jaar feestelijk in te zetten tijdens de nieuwjaarsreceptie in Elzestraat
Lees verder

Bekendmaking aanpassing aanvullende belasting opcentiemen onroerende voorheffing.
Op 18 december 2017 keurde de gemeenteraad van Sint-Katelijne-Waver de aanpassing van het gemeentelijk tarief op de opcentiemen op onroerende voorheffing goed. Tussen 3 januari 2018 en 3 februari 2018 wordt deze beslissing ter kennisgeving aan de bevolking gepubliceerd op de gemeentelijke website.
Lees verder

Bekendmaking belasting op de omgevingsvergunningen
Op 18 december 2017 keurde de gemeenteraad van Sint-Katelijne-Waver de belasting op de omgevingsvergunning goed. Tussen 3 januari 2018 en 3 februari 2018 wordt deze beslissing ter kennisgeving aan de bevolking gepubliceerd op de gemeentelijke website.
Lees verder

Bekendmaking belasting op afzetten of inname openbare wegenis.
Op 18 december 2017 keurde de gemeenteraad van Sint-Katelijne-Waver de belasting op het afzetten of innemen van de openbare wegenis nav. bouwen of verbouwen goed. Tussen 3 januari 2018 en 3 februari 2018 wordt deze beslissing ter kennisgeving aan de bevolking gepubliceerd op de gemeente website.
Lees verder

Bekendmaking aanpassing tarieven gebruik sportinfrastructuur.
Op 12 december 2017 keurde de Raad van Bestuur van het Autonoom Gemeentebedrijf Sint-Katelijne-Waver de tarieven goed voor het gebruik van sportinfrastructuur. Tussen 3 januari 2018 en 3 februari 2018 wordt deze beslissing ter kennisgeving aan de bevolking gepubliceerd op de gemeentelijke website.
Lees verder

Nieuwe oplaadpunten elektrische wagens
Sinds kort kunnen de eigenaars van elektrische wagens in onze gemeente gebruik maken van twee nieuwe publieke oplaadpalen. U vindt ze op de parkings langs de Wilsonstraat (aan het Huis van de Verenigingen) en de Dijk (parking 'De Wissel').
Lees verder

Minder Mobielen Centrale zoekt vrijwilligers
Sinds Nieuwjaar valt de Minder Mobielen Centrale (MMC) onder het Zorgbedrijf Rivierenland. Voor de ritten blijven we een beroep doen op vrijwillige chauffeurs. Om alle gebruikers optimaal te bedienen, zijn extra chauffeurs van harte welkom.
Lees verder

Laat uw fiets graveren
Het gemeentebestuur heeft een toestel aangekocht om fietsen te graveren. Is uw tweewieler nog niet gemerkt? Maak dan snel een afspraak en laat dit gratis in orde brengen!
Lees verder

Vrijwilligers gezocht voor groot spektakel '100 jaar Wapenstilstand'
In 2018 vieren en herdenken we de honderdste verjaardag van het einde van de Eerste Wereldoorlog. In onze gemeente willen we dit doen met een groots spektakel waarvoor het gemeentebestuur de handen in elkaar slaat met scholen, verenigingen en inwoners.
Lees verder

Nieuw e-mailadres voor bibliotheek
Sinds 1 januari heeft de bibliotheek een nieuw e-mailadres. Voortaan kan u hen een e-mail sturen via bibliotheek@skw.be.
Lees verder

Wie wil mee ideeën van 'Waver in 't nieuw' beoordelen?
In het najaar van 2017 gingen we op zoek naar ideeën en dromen om de dorpskern van Onze-Lieve-Vrouw-Waver opnieuw in te richten. We ontvingen honderden voorstellen. Al deze ideeën werden gelezen, gesorteerd en op een kaart geplaatst. Nu zoeken we mensen die mee deze ideeën willen beoordelen.
Lees verder

Inspraaktraject dorpskernvernieuwing in Centrum van start
Na Onze-Lieve-Vrouw-Waver starten we nu ook in het Centrum met een inspraaktraject om ideeën te verzamelen voor de dorpskernvernieuwing. De komende weken en maanden kan u via allerlei kanalen uw ideeën, wensen en dromen doorgeven.
Lees verder

Gemeente neemt digitale informatiezuilen in gebruik
Het gemeentebestuur van Sint-Katelijne-Waver heeft vier digitale informatiezuilen aangekocht. Langs deze weg wil ze eigen activiteiten en activiteiten van verenigingen in de kijker plaatsen. De eerste informatiezuil werd deze week in gebruik genomen in Elzestraat.
Lees verder

Gemeente neemt digitale informatiezuilen in gebruik
Het gemeentebestuur van Sint-Katelijne-Waver heeft vier digitale informatiezuilen aangekocht. Langs deze weg wil ze eigen activiteiten en activiteiten van verenigingen in de kijker plaatsen. De eerste informatiezuil werd deze week in gebruik genomen in Elzestraat.
Lees verder