Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen.

zondag 7 januari 2018

Gemeente Leopoldsbrug: Gemeentelijke Administratieve Sancties: nu écht van start

Gemeentelijke Administratieve Sancties: nu écht van start
We schreven al in het infoblad van september-oktober 2017 dat in Leopoldsburg gestart werd met Gemeentelijke Administratieve Sancties, kortweg GAS. De bedoeling is om overlast aan te pakken door heel...
Lees verder

Leopoldsburg middagstad 1000 km voor Kom op tegen Kanker: schrijf nu in !
Op vrijdag 11 mei 2018, tijdens het hemelvaartweekend, strijken enkele duizenden fietsers en supporters neer in Leopoldsburg. Onze gemeente is namelijk uitgekozen als de Limburgse middagstad van de...
Lees verder

Deel je toekomstdromen over Leopoldsburg
Leopoldsburg werd door de provincie Limburg geselecteerd om deel te nemen aan het project "Naar de Kern". In samenwerking met een aantal deskundigen gaan we op zoek naar het DNA van onze gemeente....
Lees verder