dinsdag 8 augustus 2017

Gemeente Nevele: BE-Alert: meteen verwittigd bij een noodsituatie!

BE-Alert: meteen verwittigd bij een noodsituatie!
Een grote brand, een overstroming of een stroomonderbreking? Bij een noodsituatie in onze gemeente, willen we jou graag snel verwittigen. Daarom kan onze gemeente voortaan ook gebruik maken van...
Lees verder

Sluiting gemeentelijke diensten
Alle gemeentelijke diensten zijn gesloten op maandag 14 augustus 2017 (brugdag) en dinsdag 15 augustus 2017 (Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart). Op maandag 14 augustus 2017 is er wel speelpleinwerking in...
Lees verder

Studeren @ de Foyer
Herexamens? Je kan met lotgenoten samen studeren in de foyer van de bibliotheek (Stationsstraat 20 in Landegem) en dat vanaf dinsdag 8 augustus tot en met donderdag 31 augustus 2017. De openingsuren...
Lees verder