Nieuws vanuit en over Vlaanderen, door en voor Vlamingen. Uw nieuws hier online, neem dan contact op met de redactie.

maandag 26 juni 2017

Digipuur

Nieuwsbrief Gemeente Puurs
Bekijk deze mail online
top nieuwsbrief


Digi Puur 2017/16

26 juni 2017

Inhoudstafel

• Aangepaste verkeerssituatie Molenstraat
• BE-Alert: meteen verwittigd bij een noodsituatie
• Provincie Antwerpen geeft subsidie voor projecten die broeikasgasuitstoot verminderen
• Waarschuwingsfase hitteplan voorbij
• Kom op tegen Kanker
• Kies voor goedkopere groene energie
• Sanering asbestproductieafval
• Bellen met een prepaidkaart? Registreer je kaart!
• Naar Frankrijk op vakantie? Denk aan het ecovignet!Nieuws

Vanaf maandag 19 juni 2017 werkt men verder aan het Landschapspark t.h.v. het Fort
+ Meer

Opgelet


Een grote brand, een overstroming of een stroomonderbreking? Bij een noodsituatie in onze gemeente, willen we jou graag snel verwittigen. Daarom kan onze gemeente vanaf nu gebruik maken van BE-Alert, een nieuw systeem dat je meteen op de hoogte stelt van een noodsituatie via sms, e-mail of telefoon.
+ Meer

Be Alert


De provincie ondersteunt verenigingen die een gemeenschapsproject willen uitwerken om hun broeikasgasuitstoot (CO2, CH4 en N2O) te verlagen.
+ Meer

logo provincie en vlaanderen


Er worden in Ukkel weer aangename temperaturen onder 25°C voorspeld. Daarom is de waarschuwingsfase ook officieel beëindigd.
+ Meer

warmedagen


Breng je taxussnoeisel naar het containerpark. Zo werk je mee aan de inzamelactie van taxus om mee kanker te helpen bestrijden. Dit kan tot zaterdag 26 augustus 2017. En op donderdag 14 september 2017 is het plantjesverkoop voor Kom op tegen Kanker!
+ Meer

logo plantjesweekend Kom op tegen Kanker


Wil jij besparen op je energiefactuur? En wil je daarbij ook je steentje bijdragen tot het milieu? Doe dan mee met de groepsaankoop groene stroom en aardgas van de provincie Antwerpen. Puurs steunt dit initiatief. Tot 10 oktober kan je je vrijblijvend en gratis inschrijven.
+ Meer

groepsaankoop groene energie


In de ruime regio Kapelle-op-den-Bos en Willebroek werd vroeger asbestproductieafval van de voormalige asbestverwerkende bedrijven veelvuldig gebruikt als ophogings- of verhardingsmateriaal. Voor de sanering van dit asbestmateriaal lopen in onze regio saneringsprojecten van de OVAM.
+ Meer

sanering asbestcementdraailingen


Zoals je al weet, moeten conform het Koninklijk Besluit van 27/11/2016 alle prepaidkaarten in België voortaan geïdentificeerd zijn. Een prepaidkaart kan ook in je alarmsysteem, lift, grasmaaier, auto,... zitten.
+ Meer

opgelet


Wie deze zomer met de auto naar Frankrijk trekt, denkt maar beter aan het ecovignet dat vanaf 1 juli verplicht is in verschillende Franse steden.
+ Meer

ecovignet


© Gemeente Puurs, Hoogstraat 29, 2870 Puurs, tel. 03 890 76 76, info@puurs.be

Verstuurd naar vlaamsnieuws@gmail.com - uitschrijven